Referencje

Pani Anna Sarczyńska bardzo rzetelnie i profesjonalnie prowadziła zajęcia z tak wymagającą grupą odbiorców. Wykazała się szeroką wiedzą i umiejętnościami trenerskimi. Polecamy Panią Annę jako trenera umiejętności miękkich (…)
Referencje
– Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Złotoryi

Jako organizator szkoleń chcielibyśmy szczególnie podkreślić profesjonalizm i zaangażowanie trenera w dostosowanie treści szkoleniowych do potrzeb uczestników oraz wartość merytoryczną i jakość przygotowanych materiałów szkoleniowych (…)
Referencje
– Akademia Przedsiębiorczości Sp. z o.o. w Kielcach

Pani Anna dała się poznać jako znawca w swojej dziedzinie. Zaangażowanie prowadzącej, motywacja, komunikatywność, łatwość przekazywania informacji i otwartość na pytania uczestników przyczyniły się do wysokiej oceny merytorycznej szkolenia. Pani Anna może być uznana za eksperta łączącego pasję z doświadczeniem.
Referencje
– Orbe Sp. z o.o. w Krakowie

Anna jest profesjonalnym i dbającym o rozwój zawodowy doradcą zawodowym. Pracując z Anią na co dzień mam przyjemność widzieć Jej zaangażowanie, elokwencję i pomysłowość. Podchodzi do ludzi z szacunkiem, fantastycznie potrafi słuchać i pracować na ich zasobach. I wciąż podejmuje inicjatywę, generuje pomysły, bierze udział w różnych przedsięwzięciach.
Rekomendacja
– Współpracownik

Pani prezentacja, której przedmiotem były rola i potencjał Internetu oraz nowych mediów w rozwijaniu efektywnego poradnictwa zawodowego, spotkała się z żywym zaangażowaniem zgromadzonych i została wysoko oceniona przez uczestników konferencji (…)
Referencje
– Wyższa Szkoła Europejska im. ks. J. Tischnera w Krakowie

Prowadząca warsztaty wykazała się obszerną wiedzą, którą potrafiła przekazać uczestnikom w sposób wysoce profesjonalny i jednocześnie przystępny. Profesjonalizm, w jaki Pani Anna Sarczyńska przeprowadziła szkolenia, jest godny wyróżnienia i polecenia.
Referencje
– DZDZ, Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Złotoryi

Rekomendujemy Panią Annę Sarczyńską jako trenera świadomie realizującego potrzeby szkoleniowe, angażującego się w wykonywaną pracę oraz jako osobę entuzjastyczną i kreatywną.
Referencje
– Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Inspirujące jest porównanie dotychczasowych działań z przekazaną wiedzą. Człowiek myśli: Jak najlepiej pracować z klientem? O co wzbogacić swój warsztat pracy?, itp. Dużo przemyśleń w kierunku wykorzystania zdobytej wiedzy podczas szkolenia.
Opinia po szkoleniu
– Uczestnik szkolenia „Doradztwo zawodowe i Indywidualny Plan Działania”

Bardzo interesujące szkolenie! Ma Pani wielki dar przekazywania wiedzy! Dziękuję!
Opinia po szkoleniu
– Uczestnik szkolenia „Doradztwo zawodowe i Indywidualny Plan Działania”

Dziękuję za dzisiejszą dawkę wiedzy, nowe inspiracje i pomysły do dalszej pracy!
Opinia po szkoleniu
– Uczestnik szkolenia „Doradztwo zawodowe i Indywidualny Plan Działania”

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij